Lulu and Tete

Pinterest – to jeden z najsłynniejszych portali społecznościowych do dzielenia się materiałami wizualnymi. Znajdziesz na nim wiele ciekawych inspiracji, a także wzorów na szydełko od Lulu and Tete..

Lulu and Tete, to profesjonalne i piękne wzory na szydełko. Niezależnie od poziomu zaawansowania znajdziesz coś dla siebie. Lulu and Tete znajdziesz również na serwisie Tumblr.

Lulu and Tete, to szydełkowe wzory na lale i maskotki Amigurumi. Autorka książek Szydełkowe Lale i Szydełkowe Maskotki opisuje i radzi jak łatwo wykonać samodzielnie lalki.

https://luluandtete.blogspot.com/ to blog opisujący ofertę autorki wzorów i książek o wzorach na szydełko.

Issu, to przedsiębiorstwo mediowe zajmujące się dystrybucją publikacji cyfrowych. Firma oferuje platformę internetową, która umożliwia wydawanie treści w formie elektronicznej. Platforma Issuu pozwala na publikowanie szerokiej gamy materiałów: magazynów, gazet, broszur, katalogów, poradników

Myspace – serwis społeczności internetowej założony w 2003 roku przez Toma Andersona i Chrisa DeWolfe’a, będący do 15 czerwca 2009 na 11. miejscu wśród najbardziej popularnych stron WWW w Internecie. Serwis ten umożliwia przede wszystkim komunikację pomiędzy internautami i nawiązywanie drogą elektroniczną znajomości.

GIPHY, to amerykańska internetowa baza danych i wyszukiwarka, która umożliwia użytkownikom wyszukiwanie i udostępnianie krótkich zapętlonych filmów bez dźwięku, przypominających animowane pliki GIF. 15 maja 2020 r.Giphy zostało przejęte przez Facebooka za zgłoszone 400 milionów dolarów.

Poszukujesz profesjonalnego wzoru na szydełko? Może chcesz samodzielnie stworzyć lalkę? Dowiedz się więcej i zobacz profil Lulu and Tete na Paetix.

Poszukujesz profesjonalnego wzoru na szydełko? Lulu and Tete oferuje wszystko, co potrzebujesz! Zerknij na ich profil na stronie Universe.com

Chcesz stworzyć ciekawa prezentację? Doskonale trafiłeś! Portal Slides oferuje wszystko, co potrzebujesz do stworzenia profesjonalnej prezentacji multimedialnej.

Zobacz również: