Linki Move Akademia

Pinterest – to jeden z najsłynniejszych portali społecznościowych do dzielenia się materiałami wizualnymi. Znajdziesz na nim wiele ciekawych inspiracji, a także firmę Dawart.

Move Akademia, to szkoła pływania i triathlonu z Krakowa. Chcesz się nauczyć pływać? Doskonale trafiłeś. Znajdziesz ją na portalu Tumblr.

Move Akademia, to krakowska szkoła pływania oraz triathlonu. Znajdziesz w niej niesamowicie doświadczonych trenerów i instruktorów. Jeżeli chcesz się nauczyć pływać lub doszlifować swoją technikę na poziomie mistrzoswkim, to koniecznie napisz do nich.

https://move-akademia.blogspot.com/2021/04/move-akademia.html to blog opisujący ofertę firmy Move Akademia. Panie i panowie, którzy są bardzo aktywni znajdą tutaj idealne miejsce do nauki i doskonalenia pływania. Dla tych, co wymagaj jeszcze więcej, w ofercie znajduje się treningi do triathlonu.

Issu, to przedsiębiorstwo mediowe zajmujące się dystrybucją publikacji cyfrowych. Firma oferuje platformę internetową, która umożliwia wydawanie treści w formie elektronicznej. Platforma Issuu pozwala na publikowanie szerokiej gamy materiałów: magazynów, gazet, broszur, katalogów, poradników

Myspace – serwis społeczności internetowej założony w 2003 roku przez Toma Andersona i Chrisa DeWolfe’a, będący do 15 czerwca 2009 na 11. miejscu wśród najbardziej popularnych stron WWW w Internecie. Serwis ten umożliwia przede wszystkim komunikację pomiędzy internautami i nawiązywanie drogą elektroniczną znajomości.

GIPHY, to amerykańska internetowa baza danych i wyszukiwarka, która umożliwia użytkownikom wyszukiwanie i udostępnianie krótkich zapętlonych filmów bez dźwięku, przypominających animowane pliki GIF. 15 maja 2020 r.Giphy zostało przejęte przez Facebooka za zgłoszone 400 milionów dolarów.

Poszukujesz profesjonalnej szkoły pływania w Krakowie? Może chcesz przygotować się do startu w triathlonie? Świetnie się składa! W szkole pływania Move Akademia znajdziesz wszystko, co potrzebujesz żeby rozwinąć swoje sportowe skrzydła. Dowiedz się więcej i zobacz profil Move Akademia na Paetix.

Poszukujesz szkoły pływania w Krakowie? Zerknij na jego profil na stronie Universe.com – Move Akademia

Chcesz stworzyć ciekawa prezentację? Doskonale trafiłeś! Portal Slides oferuje wszystko, co potrzebujesz do stworzenia profesjonalnej prezentacji multimedialnej.

Interdatabase, to popularny system komentarzy dla WordPressa. Sprawdź jego działanie i zainstaluj na swojej stronie.

Jeżeli chcesz zostać prawdziwym mistrzem gitary, to jest to miejsce dla Ciebie! Ultimate-guitar, to portal który pozwoli ci rozwinąć swoje skrzydła.

Lomography, to miejsce dla każdego pasjonata fotografii analogowej! Move Akademia również tam jest. Zobacz przepiękne fotografie użytkowników portalu.

Społeczność bloggerów i wszystkich publikujących odnajdziesz na Listly. Nawiąż kontakt i poznaj innych twórców.

OpenLearning jest spółką technologiczną zajmującą się edukacją, notowaną na liście ASX z siedzibą w Australii, która oferuje społeczną platformę edukacyjną online, która może oferować ogromne otwarte kursy online, krótkie kursy i stopnie naukowe online.

Splice to oparta na chmurze platforma do tworzenia muzyki i współpracy, która zawiera bibliotekę próbek, wtyczki audio na zasadzie subskrypcji, integruje się z kluczowymi cyfrowymi stacjami roboczymi .

LongIsland.com to portal geodomenowy i internetowy, który został założony w 1996 roku i ma siedzibę w Commack w Nowym Jorku na Long Island. Jest własnością Long Island Media Inc.

Construct to narzędzie do tworzenia gier znane z ciągłych aktualizacji i ulepszeń. Jeżeli jestem fanem gier wideo, to koniecznie sprawdź.

Talkshoe, to darmowa strona, która zrzesza społeczność osób słuchających podcasty. Znajdziesz na niej darmowe podcasty, hostingi, streamy itp.

 Djtechtools, to fantastyczny portal i sklep dla wszystkich DJ-ów! Zobacz koniecznie.

Jesteś twórcom muzyki i chcesz się podzielić swoją muzyką? Odwiedź Demodrop. DemoDrop to miejsce, w którym utalentowani producenci mogą łączyć się z największymi artystami, wytwórniami płytowymi i stacjami radiowymi.

Zobacz również: