Emerald media – marketing dla Ciebie

Facebook używany był wcześniej głównie jako miejsce do wrzucania zdjęć, filmów z wakacji i prowadzenia rozmów ze znajomymi. Obecnie to już nie tylko komunikator i miejsce do rozrywki, ale także potężna platforma używana do promowania usług i produktów przez przedsiębiorców i potężne korporacje. Jeżeli chcesz sie dowiedzieć więcej odnośnie Facebook Ads, to przeczytaj Twoja marketingowa pomoc, czyli kurs Facebook Ads

Jeśli potrzebujesz nowych klientów i chcesz powiększyć swoją sprzedaż, sprawdź agencję Emerald Media. W Emerald Media budują silne, rozpoznawalne marki, które wyprzedzają konkurencję! Młody, ale doświadczony zespół zna współczesne potrzeby rynku. Poniżej przedstawiamy Ci ich najciekawsze artykuły.

Zastanawiasz się czym jest landing page? Landing page stanowi szczególny rodzaj strony firmowej i ma za zadanie sprzedaż produktów i usług lub pozyskiwanie leadów. Landing page jest zwykle pierwszym miejscem, do którego trafia klient zainteresowany oferowanym przez nas produktem lub usługą. 

Nie ma Cię w sieci – nie istniejesz. To bardzo dosadne stwierdzenie, jednak we współczesnym świecie zdecydowanie się sprawdza. Firmy, które nie prowadzą profili w social mediach giną wśród konkurencji i nie są w stanie wybić się na rynku. Dlatego jeżeli zależy Ci na budowaniu wizerunku Twojej marki, to musisz zwrócić uwagę na promowanie firmy w Internecie. Dlaczego warto prowadzić firmowe social media?

Już od co najmniej kilku lat specjaliści od mediów społecznościowych mówią jasno: najlepiej stawiać na obrazki i filmiki, a nie przesadzać z ilością tekstu w postach na firmowym profilu czy reklamach. Nie da się ukryć, że mało komu chce się czytać bardzo długie treści, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wiele osób zagląda na media społecznościowe na przykład podczas przerw w pracy, kiedy to nie ma dużo czasu. Więcej dowiesz się z artykułu: https://www.grupaetendard.pl/biznes/wymiary-grafik-na-fb-co-warto-o-nich-wiedziec/

W tym momencie mało kto próbuje jeszcze zaprzeczać temu, że media społecznościowe mają dużą moc. Nie tylko, jeśli chodzi o komunikację między pojedynczymi jednostkami, ale także firmami, czy to działającymi w modeli B2C, czy B2B. Właściwe prowadzenie social media może mieć bardzo pozytywny wpływ na przedsiębiorstwo, na przykład w postaci dużego zaangażowania pod postami, lepszej pozycji w branży czy skutecznego pozyskiwania nowych klientów.

Zobacz również: