BITCOIN LECI NA KSIĘŻYC

ZABIERZESZ SIĘ RAZEM Z NIM?

Klikając, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.

Wypełnij formularz, a my powiemy Ci kiedy i jak inwestować.

Na naukę nigdy nie jest za późno! Nie trać czasu i pieniędzy. Pomożemy Ci ugryźć kawałek tego tortu, tak jak pomogliśmy już wielu przed Tobą.

Bezpieczna i zweryfikowana platforma

24-godzinne wsparcie osobistego asystenta

Proste narzędzia edukacyjne

Inwestuj z największymi

w Bitcoina

Gdy już dowiesz się, czym jest Bitcoin, jakie są jego zalety, jak działa i co to jest Blockchain, warto śledzić wydarzenia z rynku. Z naszej strony udostępniamy narzędzia i dane, które pozwalają analizować dane rzeczywiste, historyczne oraz emocje na rynku, które pomagają w decyzji, kiedy najlepiej jest kupić cyfrową walutę.

Jak działamy?

Nasza regulowana platforma stworzona do transakacji online umożliwia inwestycje w Bitcoina (tylko i wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia).

Rejestracja na platformie jest darmowa.

Poza możliwością inwestycji w Bitcoina i osobistego asystenta otrzymujesz również mailowe powiadomienia i sugestie, dostęp do wideokonferencji oraz do szkoleń z zakresu inwestycji online.


Otrzymujesz swojego osobistego asystenta, z którym o każdej porze możesz skonsultować swoje decyzje. Dzięki temu unikniesz większości porażek i ostudzisz emocje, które powodują wahania na rynku.

Co mówią inni?

"Bitcoin jest ekscytujący, ponieważ pokazuje, jak tani może być. Bitcoin jest lepszy niż waluta, ponieważ nie musisz fizycznie znajdować się w tym samym miejscu, a oczywiście w przypadku dużych transakcji waluta może być dość niewygodna”

Bill Gates Współzałożyciel firmy Microsoft

John McAfee Założyciel oprogramowania i firmy antywirusowej McAfee Associates

“Nie jest to inwestycja spekulacyjna, mimo że jest używana jako taka przez innych ludzi. W miarę wzrostu sieci Bitcoin rośnie wartość Bitcoin. Kiedy ludzie przenoszą się do Bitcoinów po płatności i pokwitowania, przestają używać dolarów amerykańskich, euro i chińskiego juana, co w dłuższej perspektywie dewaluuje te waluty.”

Eric Schmidt Prezes wykonawczy Google

“Bitcoin jest niezwykłym osiągnięciem kryptograficznym… Umiejętność tworzenia czegoś, czego nie można powielić w cyfrowym świecie, ma ogromną wartość… Wiele osób zbuduje na tym biznes.”


1) Zarejestruj się tutaj (aby móc zainwestować w Bitcoina musisz mieć ukończone 18 lat)


2) Otrzymaj telefon od jednego z naszych doradców, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci założyć konto


3) Zainwestuj minimum 200€ w Bitcoina i zacznij swoją przygodę z inwestowaniem

Wypełnij formularz, a my powiemy Ci kiedy i jak inwestować.

Kolejne kroki


Klikając, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.