E-book: 6 złotych zasad inwestowania

Aby pobrać swojego darmowego e-booka: „6 złotych zasad inwestowania”, kliknij poniższy przycisk:

Przed Tobą mini e-book, który pozwoli Ci lepiej przygotować się do rozpoczęcia przygody z inwestowaniem. Znajdziesz w nim podstawowe informacje, z którymi Twoja droga w świecie finansów będzie prostsza, bezpieczniejsza i rozsądniejsza. Pobierając tego e-booka, udało Ci się również zapisać na szkolenie z naszym ekspertem od inwestowania. Szkolenie jest całkowicie darmowe i odbędzie się w formie telefonicznej. Nasz specjalista zadzwoni do Ciebie prawdopodobnie w ciągu 24-48h od wypełnienia formularza kontaktowego, miej więc telefon na oku.

Przed rozpoczęciem inwestowania warto zastanowić się przede wszystkim nad paroma pytaniami, które wiele osób sobie zadaje.

Po pierwsze: czy znajdziesz czas na inwestowanie? Odpowiedź jest bardzo prosta: inwestowanie na początku nie wymaga od Ciebie dużych nakładów czasowych. Zazwyczaj pierwsze decyzje można podejmować na podstawie prostego researchu i obserwowania rynku, co nie powinno zajmować Ci więcej, niż 15 minut czasu dziennie. Może to być świetna alternatywa dla przeglądania mediów społecznościowych lub spędzania czasu w autobusie lub w korku.

Po drugie: czy musisz znać się na tym, w co inwestujesz? Ta kwestia jest bardzo ważna, ponieważ rzeczywiście lepiej jest inwestować w instrumenty, o których masz jakiekolwiek pojęcie. Nie martw się jednak – na samym początku możesz wykorzystać czas na zgłębianie tajników rynków i poznawanie poszczególnych instrumentów. Nikt nie każe rozpoczynać przygody z inwestowaniem od… inwestowania! Na początku możesz spokojnie skupić się na zdobywaniu informacji, w czym pomoże Ci nasz ekspert.

I po trzecie: czy musisz zaczynać od dużych kwot? To oczywiście zależy od tego, co chcesz osiągnąć. W większości przypadków sensowne inwestycje zaczynają się od tysiąca złotych w górę. Przy takiej kwocie ryzyko nadal nie jest zbyt duże, a potencjalne zyski zaczynają być odczuwalne. Potem możesz już tylko reinwestować swoje pierwsze zwroty.

A teraz przejdźmy do 6 złotych zasad inwestowania!

Po drugie: czymusiszznaćsięnatym,wcoinwestujesz? Ta kwestia jest bardzo ważna,ponieważ rzeczywiście lepiej jest inwestować winstrumenty, o których masz jakiekolwiek pojęcie.Nie martw się jednak – na samym początkumożesz wykorzystać czas na zgłębianie tajnikówrynków i poznawanie poszczególnychinstrumentów. Nikt nie każe rozpoczynać przygodyz inwestowaniem od… inwestowania! Na początkumożesz spokojnie skupić się na zdobywaniuinformacji, w czym pomoże Ci nasz ekspert.I po trzecie: czymusiszzaczynaćoddużychkwot?To oczywiście zależy od tego, co chcesz osiągnąć.W większości przypadków sensowne inwestycjezaczynają się od tysiąca złotych w górę. Przy takiejkwocie ryzyko nadal nie jest zbyt duże, apotencjalne zyski zaczynają być odczuwalne.Potem możesz już tylko reinwestować swojepierwsze zwroty.A teraz przejdźmy do 6 złotych zasadinwestowania!